
1 / 1
Kävele huoneistoilta 900 metrin – 1,1 kilometrin matka ja ihastele Cuencan Hanging Houses -taloja.
Saavuta Cuenca Train Station kätevästi 500 metrin kävelymatkan päässä majapaikan ovelta.
Huoneistojen pohjaratkaisut ovat kompakteja, ja sekä oleskelutilat että kylpyhuoneet ovat kooltaan pieniä.
Käytä vaivatonta pikasisään- ja uloskirjautumista, joka on tarjolla kaikille vieraille.
Valmista omat ateriasi huoneiston keittiössä, josta löytyy mikroaaltouuni, leivänpaahdin, jääkaappi ja kahvinkeitin.
Kävele 250 metriä kaupungin keskustaan, josta löydät runsaasti baareja ja ravintoloita.
Nouda huoneiston avaimet erillisestä paikasta, joka sijaitsee noin 5 minuutin matkan päässä.
Joissakin huoneistoissa näkyy käytön jälkiä, kuten epämukavia vuodesohvia, vanhentunutta valaistusta ja satunnaisia laiteongelmia.
Etäisyys majoituspaikasta La Plazeta
Cuenca:0.2 km
Adolfo Suárez Madrid-Barajas Airport:130.3 km
Ei, La Plazeta ei tarjoa uima-altaita.
Kyllä, La Plazeta noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.
Kyllä, La Plazeta tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.
La Plazeta sijaitsee osoitteessa Calle San Roque ,2 Cuenca Calle San Cristobal,2, 16004, Cuenca, Espanja.
Lähellä majoituspaikkaa La Plazeta sijaitsevat nähtävyydet ovat Alfonso VIII.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.