Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Makuuhuone
  • Näkymä ulkoa

1 / 41

Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz

  • Starbucks ja ravintola hotellissa

    Nappaa juomat kätevästi hotellin Starbucksista ja herkuttele meksikolaisilla sekä kansainvälisillä annoksilla hotellin ravintolassa.

  • Uima-allas ja kuntosali

    Rentoudu ulkouima-altaalla tai pidä yllä kuntoasi hotellin kuntosalilla.

  • Lämmittämätön ulkouima-allas

    Ulkouima-allasta ei lämmitetä, joten veden viileys voi rajoittaa uimista viileämmillä säillä.

  • Jokivarsisijainti lähellä Tuxpanin keskustaa

    Ihastele upeaa sijaintia aivan Pantepec-joen rannalla, vain 5 minuutin päässä kaupungin keskustasta.

  • Hyvin varustellut huoneet työpöydällä

    Hyödynnä huoneesi mukavuuksia, kuten kahvinkeitintä, työpöytää, silitysrautaa ja taulu-tv:tä, ja varmista itsellesi tuottelias sekä mukava majoittuminen.

  • Hissin ja tilojen huoltotarpeita

    Jotkut vieraat ovat raportoineet hissin toimintahäiriöistä sekä satunnaisista huoltotarpeista huonekalujen ja putkiston osalta.

  • Rajallinen äänieristys huoneiden välillä

    Huoneiden seinät ovat ohuet, joten äänet kuuluvat helposti viereisistä huoneista ja käytävältä.

Kolmen tähden Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz sijaitsee aivan Pantepec-joen edustalla, ja sen moderni muotoilu sisältää betonisia puurakenteita sekä lasikattoisen atriumin. Hotelli tarjoaa ulkouima-altaan, puutarhaterassin sekä El Mayoral -ravintolan, jossa tarjoillaan meksikolaisia ja kansainvälisiä annoksia. Asiakkaiden käytettävissä on myös paikan päällä sijaitseva Starbucks-kahvila sekä vartioitu pysäköintialue, jossa on 24/7-valvonta. Hotellin arvosana on 8,5 perustuen yli 1 000 arvosteluun, ja vieraat ovat nostaneet erityisesti puhtauden, näkymät ja sijainnin positiivisina asioina esiin.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Arvostelut

8,5
Loistava
perustuu 1 502 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 600+ arvostelusta

Kätevä rantapaikka perheille ja liikematkailijoille.


Tämä hotelli tarjoaa viihtyisän tukikohdan perheille ja liikematkailijoille, jotka etsivät tasapainoa kaupungin sykkeen ja rentoutumisen välillä. Erinomainen sijainti rantakadun varrella ja tilava uima-allas tarjoavat vieraille mahdollisuuden sekä kaupunkiin tutustumiseen että vapaa-ajan viettoon hotellilla. Poikkeuksellisen mukavat sängyt takaavat hyvät yöunet, ja rauhallisempaa ympäristöä etsivien kannattaa harkita huoneen pyytämistä kauempaa hotellin tapahtumatiloista.


Osa vieraista mainitsi: rajallinen pysäköinti, epätasainen ravintolapalvelu, kunnossapito-ongelmat.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Tuxpan de Rodriguez Cano

Asiakasarvostelut

Loistava51%
Erittäin hyvä24%
Hyvä15%
Kohtalainen2%
Huono8%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Sisääntuloaula
  3. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  4. Hissi

Lapsille

  1. Vauvansänky
  2. Lapset yöpyvät ilmaiseksi
  3. Lasten ateriat

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön kylpyhuone
  3. Esteetön pysäköintialue
  4. Kuulorajoitteiset huomioitu

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Suihku
  2. Silitysvälineet
  3. Televisio
  4. Hiustenkuivaaja

Liikuntamahdollisuudet

  1. Urheilumahdollisuus
  2. Tennishalli

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

Blvd. Independencia 100-A, 92870, Tuxpan de Rodriguez Cano, Meksiko
Kohokohta
Jokivarsisijainti lähellä Tuxpanin keskustaa
Ihastele upeaa sijaintia aivan Pantepec-joen rannalla, vain 5 minuutin päässä kaupungin keskustasta.

Etäisyys majoituspaikasta Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz

Tuxpan de Rodriguez Cano:1.8 km

General Heriberto Jara International Airport:237.5 km

Majoituspaikan tiedot

Blvd. Independencia 100-A, 92870, Tuxpan de Rodriguez Cano, Meksiko

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz

  • Onko majoituspaikassa Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz uima-allas?

    Kyllä, Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz?

    Kyllä, Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz sijaitsee?

    Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz sijaitsee osoitteessa Blvd. Independencia 100-A, 92870, Tuxpan de Rodriguez Cano, Meksiko.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Tuxpan de Rodriguez Cano)

  • Hotel May Palace
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Reforma
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Florida de Tuxpan
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Gran Park
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • El Faro
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Tanhuijo Reef
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • El Huerto Del Bambu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Torre Tuxpan
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hotel Royal Garden Tuxpan
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa Tuxpan de Rodriguez Cano

Kohteet lähellä hotellia Courtyard by Marriott Tuxpan Veracruz