Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 55

Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon

  • Sisäuima-allas ja poreallas

    Nauti ympärivuotisesta uinnista lämmitetyssä sisäuima-altaassa tai rentoudu viereisessä porealtaassa pitkän matka- tai kokouspäivän jälkeen.

  • Urheilu- ja viihdepaikkojen läheisyys

    Pysy vain kolmen mailin päässä CarShield Fieldistä ja minuuttien päässä Ozzie Smith Sports Complexista, mikä tekee tästä ihanteellisen tukikohdan turnausmatkailijoille.

  • Lemmikkiystävälliset huoneet ja viheralueita

    Tuo nelijalkaiset ystäväsi tähän kutsuvaan majoituspaikkaan, josta pääset helposti nurmialueille ulkoilemaan ja tarpeille.

  • 24h-aulabaari

    Rentoudu juoman parissa mihin aikaan päivästä tahansa, tarjolla on valikoima kuumaa kahvia, teetä ja kausiluonteista limonadia tai jääteetä aulassa.

  • Mukautettu vohveliaamiaispiste

    Nauti lämpimästä aamiaisesta, joka sisältää maustettuja vohveleita, keksejä makkarakastikkeella ja tuoreita munia tilavassa, valoisassa ruokailutilassa.

  • Ammattimainen 24h-bisneskeskus

    Hyödynnä omistettuja työpisteitä, joissa on tulostus-, kopiointi- ja faksausmahdollisuudet pysyäksesi tuottavana koko vierailusi ajan.

3 tähden Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon on lemmikkiystävällinen hotelli, joka sijaitsee aivan Interstate 70 -tien tuntumassa. Vieraat voivat kävellä Veterans Memorial Walk -puistoon, ja hotellin välittömässä läheisyydessä on QuickTrip-huoltoasema. Hotellissa on lämmitetty sisäuima-allas ja poreallas, ja tietyissä huoneissa on poreamme tai erillinen oleskelualue vuodesohvalla. Hotellin arvosana on 7,3 perustuen yli 2 000 arvosteluun, ja vieraat ovat antaneet erityistä kiitosta WiFi-yhteydestä, sijainnista ja tunnelmasta.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Muita ketjun Choice Hotels hotelleja kohteessa O'Fallon

  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Usein kysytyt kysymykset kohteesta O'Fallon

  • Kuinka monta ketjun Choice Hotels hotellia kohteessa O'Fallon on?

    O'Fallon tarjoaa 9 ketjun Choice Hotels hotellia, tämä majoituspaikka mukaan lukien.

  • Kuinka paljon ketjun Choice Hotels hotellit kohteessa O'Fallon yleensä maksavat?

    Kohteessa O'Fallon olevien ketjun Choice Hotels hotellien hinnat ovat tyypillisesti 0 € – 0 € per yö ennustettujen hintojen perusteella.

Arvostelut

7,1
perustuu 2 288 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 800+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen ja edullinen vaihtoehto, joka sopii erinomaisesti perheille, liikematkailijoille ja turisteille, jotka etsivät kätevää ja rauhallista majoitusta. Sen sijainti aivan Interstate 70 -tien varrella tarjoaa erinomaisen saavutettavuuden säilyttäen samalla rauhallisen ilmapiirin. Ilmainen ja monipuolinen aamiainen, joka sisältää vohveleita ja lämpimiä ruokia, on merkittävä vetonaula vieraille. Henkilökunta saa jatkuvasti kiitosta ystävällisestä ja avuliaasta asenteestaan, erityisesti tehokas vastaanottotiimi. Mukavamman kokemuksen saamiseksi on suositeltavaa pyytää huonetta kauempaa mahdollisesta kosteudesta tai valita hiljattain remontoitu huone.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa O'Fallon

Asiakasarvostelut

Loistava31%
Erittäin hyvä18%
Hyvä19%
Kohtalainen15%
Huono17%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Sisääntuloaula
  3. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  4. Hissi

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteettömät kulkuväylät
  3. Esteetön pysäköintialue
  4. Kuulorajoitteiset huomioitu

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Suihku
  2. Silitysvälineet
  3. Televisio
  4. Hiustenkuivaaja

Liikuntamahdollisuudet

  1. Golfkenttä
  2. Urheilumahdollisuus

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

8170 Veterans Memorial Pkwy, O'Fallon, 63366, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Urheilu- ja viihdepaikkojen läheisyys
Pysy vain kolmen mailin päässä CarShield Fieldistä ja minuuttien päässä Ozzie Smith Sports Complexista, mikä tekee tästä ihanteellisen tukikohdan turnausmatkailijoille.

Etäisyys majoituspaikasta Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon

O'Fallon:2.3 km

Carshield Field:2.3 km

Our Lady of the Way Shrine:4.6 km

Winghaven Amphitheater:8.1 km

Saint Charles Heritage Museum:12.3 km

Harlen C. Hunter Stadium:15.4 km

Alumni House/Museum:15.9 km

St. Charles High School Stadium:16.4 km

Lewis and Clark Boathouse and Nature Center:17.3 km

Performing Arts Center:17.3 km

St. Louis Lambert International Airport:27.3 km

Lambert Airport Terminal 1:28 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

8170 Veterans Memorial Pkwy, O'Fallon, 63366, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon

  • Onko majoituspaikassa Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon uima-allas?

    Kyllä, Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon?

    Kyllä, Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon sijaitsee?

    Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon sijaitsee osoitteessa 8170 Veterans Memorial Pkwy, 63366, O'Fallon, Amerikan Yhdysvallat.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, O'Fallon)

  • Days Inn by Wyndham St Peters/St Charles
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hampton Inn St. Charles St. Peters
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Courtyard by Marriott St. Louis St. Peters
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Relax Inn Saint Charles
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Rodeway Inn
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa O'Fallon

Kohteet lähellä hotellia Comfort Inn & Suites St. Louis-O'Fallon