Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Makuuhuone

1 / 30

Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre

  • Matala sisäuima-allas

    Nauti rentouttavasta pulahduksesta suuressa, yksitasoisessa matalassa altaassa, joka on suunniteltu erityisesti lapsille ja satunnaisille uimareille turvalliseksi ja helposti saavutettavaksi.

  • Suora pääsy OFSC-moottorikelkkareiteille

    Koe ensiluokkainen talvinen oleskelu suoralla reittiyhteydellä, suurella takaparkkipaikalla perävaunuille ja huoneilla, joista näet pysäköidyt kelkkasi.

  • Rentouttava sauna ja poreallas

    Rentoudu matkapäivän jälkeen erillisellä hyvinvointialueella, jossa on kuiva sauna ja tilava poreallas avoinna myöhään klo 23.00 asti.

  • Kätevä sijainti Memorial Avenuella

    Majoitu vain viiden minuutin päässä Orillian keskustasta ja Simcoe-järven rannasta, josta on helppo pääsy Highway 12:lle ja läheiselle Casino Ramalle.

  • Lemmikkiystävälliset huoneet puutarhayhteydellä

    Tuo nelijalkaiset ystäväsi erillisiin majoitustiloihin, jotka tarjoavat helpon pääsyn maisemoituihin puutarhoihin ja tervetuliaisherkkupussin saapuessasi.

  • Välimerellistä ruokaa Grape and Olivessa

    Nauti luovista kolmen ruokalajin aterioista tai tunnusomaisista martineista paikan päällä olevassa bistrossa, jossa on kausiluonteinen menu ja viehättävä ulkoterassi.

  • Viihtyisät takkahuonevaihtoehdot

    Löydä lisää mukavuutta valituista huoneista, joissa on sähkötakat, jotka luovat lämpimän ja kutsuvan tunnelman kylminä Ontarion talvina.

3 tähden Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre Orilliassa tarjoaa lemmikkiystävällistä majoitusta. Casino Rama sijaitsee 15 minuutin ajomatkan päässä majoituspaikasta. Asiakkaiden käytettävissä on lämmitetty sisäsuolavesiallas, ja ruokailla voi The Grape and Olive Wine & Martini Bistro -ravintolassa. Valikoiduissa king-huoneissa on takka ja märkäbaari. Hotellista on suora yhteys 50 kilometrin mittaiselle vaellusreitille, joka muuttuu talvisin moottorikelkkailureitiksi. Käytettävissä on erillisiä hää- ja tapahtumatiloja. Hotellin arvosana on 8,1 yli 2500 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat korostaneet erityisesti kokemusta, tunnelmaa ja sijaintia.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Arvostelut

8,1
Erittäin hyvä
perustuu 2 555 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 600+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka sopii erinomaisesti perheille, pariskunnille ja liikematkailijoille, jotka etsivät mukavaa ja miellyttävää majoitusta. Hotellilla on kätevä sijainti, josta on helppo pääsy suurille moottoriteille ja suorat yhteydet OFSC-reiteille, mikä tekee siitä erinomaisen paikan moottorikelkkailijoille. Asiakkaat voivat nauttia suuresta, puhtaasta uima-altaasta, porealtaasta ja saunasta, jotka tarjoavat erinomaisia rentoutumisvaihtoehtoja. Hotelli saa jatkuvasti kiitosta ystävällisestä ja ammattitaitoisesta henkilökunnastaan sekä kattavista, laadukkaista aamiaisvaihtoehdoista, mukaan lukien vastavalmistetut munakkaat. Todella paremman kokemuksen saamiseksi harkitse huoneen varaamista ylemmästä kerroksesta parempien näkymien saamiseksi tai tutustu hotellin yhteydessä olevaan Grape & Olive -ravintolaan poikkeuksellisen illallisen nauttimiseksi.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Orillia

Asiakasarvostelut

Loistava45%
Erittäin hyvä27%
Hyvä14%
Kohtalainen6%
Huono8%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Lemmikit sallittu
  • Ilmastointi
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  3. Kuntosali
  4. Pysäköinti

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteetön pysäköintialue

Hyvinvointi

  1. Sauna
  2. Poreallas

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Silitysvälineet
  2. Televisio
  3. Hiustenkuivaaja
  4. Lämmitys

Liikuntamahdollisuudet

  1. Polkupyörien vuokraus
  2. Golfkenttä
  3. Urheilumahdollisuus
  4. Hiihto

Lapsille

  1. Lasten ateriat

Sijainti

400 Memorial Ave, Orillia, L3V0T7, Kanada
Kohokohta
Kätevä sijainti Memorial Avenuella
Majoitu vain viiden minuutin päässä Orillian keskustasta ja Simcoe-järven rannasta, josta on helppo pääsy Highway 12:lle ja läheiselle Casino Ramalle.

Etäisyys majoituspaikasta Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre

Orillia Opera House:2.1 km

Orillia:2.2 km

Orillia Art Musuem:2.2 km

Ribbons of Steel Plaque:2.4 km

Stephen Leacock Museum:3.2 km

Rotary Aqua Theatre:3.3 km

Scales Nature Park:3.4 km

Mariposa Arts Theatre Foundation:5.5 km

Entertainment Centre:9 km

Oro Fair Grounds:14 km

Washago:19.1 km

Toronto Pearson International Airport:102.8 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

400 Memorial Ave, Orillia, L3V0T7, Kanada

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre

  • Onko majoituspaikassa Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre uima-allas?

    Kyllä, Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre tarjoaa 1 uima-altaan.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre?

    Kyllä, Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre noudattaa omia lemmikkikäytäntöjään, jotka voivat vaihdella huonetyypin tai saatavuuden mukaan. Tarkista hotellilta suoraan sen lemmikkejä koskevat käytännöt.

  • Onko majoituspaikassa Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre sijaitsee?

    Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre sijaitsee osoitteessa 400 Memorial Ave, L3V0T7, Orillia, Kanada.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Orillia)

  • Knights Inn Orillia
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Stone Gate Inn
    Näytä hinnat 8 sivustolta
    alkaen74 €
  • Cardinal Motel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Knights Inn Harbour Resort
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Ymca Geneva Park
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Lazy Dayz Bed And Breakfast
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Orillia Travelodge
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Suosittuja hotellikategorioita kohteessa Orillia

Kohteet lähellä hotellia Best Western Plus Mariposa Inn & Conference Centre