Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Vastaanotto
  • Kaksi yhden hengen vuodetta

1 / 28

Best Western Lakewood

  • Kausiluonteinen ulkouima-allas

    Nauti virkistävästä pulahduksesta hyvin hoidetussa ulkouima-altaassa, joka tarjoaa täydellisen kausiluonteisen pakopaikan rentoutumiseen Washingtonin auringon alla.

  • Historiallisen motellin viehätys

    Koe ainutlaatuinen majoitus tässä historiallisessa maamerkissä, jossa on klassinen matala rakenne, suora pääsy huoneisiin ja rauhallinen ilmapiiri.

  • Lakewood Towne Centerin läheisyys

    Tutustu helposti paikalliseen alueeseen, sillä hotelli on kävelymatkan päässä Lakewood Playhouse -teatterista ja vain muutaman minuutin päässä tärkeimmistä ostos- ja ruokailupaikoista.

  • Lemmikkiystävälliset nurmialueet

    Matkusta helposti käyttämällä paikan päällä olevia viheralueita, jotka on suunniteltu lemmikkien kanssa matkustaville vieraille, mikä takaa mukavan oleskelun kaikille perheenjäsenille.

  • Kätevä ylisuurten ajoneuvojen pysäköinti

    Hyödynnä runsaasti paikan päällä olevaa pysäköintitilaa, joka soveltuu erityisesti suuremmille ajoneuvoille, kuorma-autoille ja matkailuautoille, ja joka sijaitsee suoraan pohjakerroksen huoneiden sisäänkäyntien ulkopuolella.

  • Monipuolinen lämmin aamiaisbuffet

    Nauti runsaasta aamiaisesta, joka sisältää tunnettuja keksejä ja kastiketta, tuoreita vohveleita ja ainutlaatuisia munakokkelia, jotka tarjoillaan päivittäin ystävällisessä ympäristössä.

  • Tilavat esikaupunkihuoneet

    Rentoudu erittäin tilavissa huoneissa, jotka on varustettu Keurig-kahvinkeittimellä, mikroaaltouunilla ja jääkaapilla, ja jotka on suunniteltu käytännölliseksi kodiksi poissa kotoa.

3 tähden Best Western Lakewood on historiallinen maamerkkikohde, joka sijaitsee rauhallisella asuinalueella. Hotellissa on suora pääsy huoneisiin pysäköintialueelta, ja Lakewood Towne Center on kävelymatkan päässä. Asiakkaat voivat käyttää kausiluonteista ulkouima-allasta ja nauttia huoneista, joissa on keittiövarustus. Tarjolla on monipuolinen lämmin aamiainen, ja käytettävissä on kätevä itsepalvelupesula. Hotellin arvosana on 7,9 yli 2 000 arvostelun perusteella, ja vieraat ovat nostaneet erityisesti tunnelman, uima-altaan ja sijainnin positiivisina asioina esiin.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Kylpylä
    • Lemmikit sallittu
    Näytä hinnat 15 sivustolta
    alkaen120 €
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Muita ketjun Best Western hotelleja kohteessa Tacoma

  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Usein kysytyt kysymykset kohteesta Tacoma

  • Kuinka monta ketjun Best Western hotellia kohteessa Tacoma on?

    Tacoma tarjoaa 6 ketjun Best Western hotellia, tämä majoituspaikka mukaan lukien.

  • Kuinka paljon ketjun Best Western hotellit kohteessa Tacoma yleensä maksavat?

    Kohteessa Tacoma olevien ketjun Best Western hotellien hinnat ovat tyypillisesti 0 € – 0 € per yö ennustettujen hintojen perusteella.

Arvostelut

7,9
Hyvä
perustuu 2 580 arvioon suosituilla 
sivustoilla
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 600+ arvostelusta

Tämä hotelli on monipuolinen kaupunkikeskus, joka palvelee yhtä lailla liikematkailijoita ja turisteja. Sen kätevä sijainti tarjoaa helpon pääsyn suurille moottoriteille ja keskustan nähtävyyksiin. Hotellissa on virkistävä ulkoallas ja kätevät vieraspesutilat. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti avuliasta ja ystävällistä henkilökuntaa sekä tyydyttävää aamiaista, joka sisältää erilaisia lämpimiä vaihtoehtoja. Rauhallisempaa oleskelua varten kannattaa pyytää huonetta kauempaa pääkadulta.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Tacoma

Asiakasarvostelut

Loistava43%
Erittäin hyvä22%
Hyvä18%
Kohtalainen7%
Huono10%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Sisääntuloaula
  3. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  4. Pysäköinti

Lapsille

  1. Vauvansänky

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Suihku
  2. Silitysvälineet
  3. Hiustenkuivaaja
  4. Lämmitys

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Esteettömyys

  1. Esteetön pysäköintialue

Sijainti

6125 Motor Ave SW, Tacoma, 98499, Amerikan Yhdysvallat
Kohokohta
Lakewood Towne Centerin läheisyys
Tutustu helposti paikalliseen alueeseen, sillä hotelli on kävelymatkan päässä Lakewood Playhouse -teatterista ja vain muutaman minuutin päässä tärkeimmistä ostos- ja ruokailupaikoista.

Etäisyys majoituspaikasta Best Western Lakewood

Lakewood:2.6 km

Cheney Stadium:7.7 km

LeMay Collection at Marymount:9.1 km

LeMay - America's Car Museum:10 km

Tacoma:10.1 km

Tacoma Dome:10.2 km

Washington State History Museum:10.4 km

Museum of Glass:10.6 km

Stadium Bowl:12 km

Point Defiance Zoo & Aquarium:14.9 km

Bubbleator:24.2 km

Seattle-Tacoma International Airport:34.9 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

6125 Motor Ave SW, Tacoma, 98499, Amerikan Yhdysvallat

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Best Western Lakewood

  • Onko majoituspaikassa Best Western Lakewood uima-allas?

    Kyllä, Best Western Lakewood tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Best Western Lakewood?

    Ei, Best Western Lakewood ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa Best Western Lakewood pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Best Western Lakewood tarjoaa Pysäköinti, Esteetön pysäköintialue asiakkaille.

  • Missä Best Western Lakewood sijaitsee?

    Best Western Lakewood sijaitsee osoitteessa 6125 Motor Ave SW, 98499, Tacoma, Amerikan Yhdysvallat.

  • Mitkä suositut nähtävyydet ovat lähellä majoituspaikkaa Best Western Lakewood?

    Lähellä majoituspaikkaa Best Western Lakewood sijaitsevat nähtävyydet ovat Seattle Tacoma International Airport, Washington State Capitol, South Park.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Tacoma)

  • Motel 6 Tacoma South
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Hilton Garden Inn Tacoma Downtown
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Extended Stay America - Tacoma - South
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Holiday Inn Tacoma Mall By Ihg
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • McMenamins Elks Temple
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Courtyard Tacoma Downtown
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • The Villa Bed & Breakfast
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Studio 6 Tacoma, WA - South
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • GuestHouse Fife
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Tacoma: Muita majoituksia

Kohteet lähellä hotellia Best Western Lakewood