Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
Akti Toroni Boutique Hotel
Akti Toroni Boutique Hotel
Akti Toroni Boutique Hotel
Akti Toroni Boutique Hotel
Akti Toroni Boutique Hotel

Hyvä tietää

  • Rantaravintola Likithos

    Nauti poikkeuksellisesta keittiöstä hotellin Likithos-ravintolassa, joka sijaitsee suoraan rannalla ja tarjoaa kauniit puitteet sekä upeat auringonlaskunäkymät.

  • Spa-keskus Hammamilla ja saunalla

    Virkisty paikan päällä olevassa spa-keskuksessa, joka tarjoaa Hammamin, saunan ja erilaisia hierontahoitoja täydelliseen rentoutumiseen.

  • Älyhuoneen ohjausjärjestelmä

    Koe moderni mukavuus uusissa luksussviiteissä, joissa on edistyksellinen älyhuoneteknologia henkilökohtaista mukavuutta ja tunnelmaa varten.

  • Toronin rannan sijainti

    Tutustu hotellin erinomaiseen sijaintiin suoraan Toronin rannalla, joka tunnetaan kirkkaista vesistään ja hienosta sorastaan, ihanteellinen rentouttavaan merenrantalomaan.

  • Sähköautojen latauspisteet

    Hyödynnä paikan päällä olevia sähköautojen latauspisteitä, jotka ovat saatavilla erittäin edulliseen hintaan hotellin vieraille.

  • Lasten puutarha animaattorin kanssa

    Ilahduta lapsia omistetulla lasten puutarhalla, jossa animaattori järjestää mukaansatempaavia aktiviteetteja ja viihdettä.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

  • Ilmainen Wi-Fi
  • Uima-allas
  • Kylpylä
Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Vastaavia majoituksia

    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Kylpylä
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Lemmikit sallittu
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Uima-allas
    • Pysäköinti
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Pysäköinti
    • Baari
    • Kuntosali
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    • Ilmainen Wi-Fi
    • Pysäköinti
    • Ilmastointi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Arvostelut

8,2
Erittäin hyvä
perustuu 1 435 arvioon suosituilla 
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 40+ arvostelusta

Tämä hotelli on vilkas rantalomakohde, joka sopii erinomaisesti rentouttavaa ja nautinnollista lomaa etsiville perheille ja pariskunnille. Hotellilla on poikkeuksellinen sijainti ja suora pääsy rannalle, joten vieraat ovat vain muutaman askeleen päässä merestä ja paikallisista nähtävyyksistä. Perheille kohokohta on hotellin lastenallas, joka takaa viihteen nuoremmille vieraille. Vieraat kehuvat jatkuvasti henkilökunnan poikkeuksellista vieraanvaraisuutta ja erinomaista Michelin-tason ravintolaa, joka tarjoaa herkullisia ja edullisia ruokailuelämyksiä. Todella miellyttävän oleskelun takaamiseksi harkitse huoneen varaamista uudempien osien puolelta, josta saat upean, viiden tähden kokemuksen.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Toroni

Asiakasarvostelut

Loistava60%
Erittäin hyvä14%
Hyvä6%
Kohtalainen6%
Huono14%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Uima-allas
  • Kylpylä
  • Pysäköinti
  • Ilmastointi
  • Ravintola
  • Baari
  • Kuntosali

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Kahvila
  2. Sisääntuloaula
  3. Nopea sisään-/uloskirjautuminen
  4. Hissi
  5. Kuntosali
  6. Pysäköinti
  7. Terassi
  8. Baari
  9. Rantabaari
  10. Ulkouima-allas
  11. Tallelokero hotellissa
  12. Savuttomia huoneita

Hyvinvointi

  1. Höyrysauna
  2. Hieronta
  3. Sauna
  4. Poreallas
  5. Kauneushoidot
  6. Turkkilainen sauna
  7. Kylpytakki

Esteettömyys

  1. Esteettömyys
  2. Esteettömät kulkuväylät

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Suihku
  2. Avattavat ikkunat
  3. Televisio
  4. Hiustenkuivaaja
  5. Lämmitys
  6. Vedenkeitin
  7. Ilmastointi
  8. Meikkipeili
  9. Minibaari
  10. Satelliitti-TV
  11. Kirjoituspöytä
  12. Pieni oleskelutila

Liikuntamahdollisuudet

  1. Polkupyörien vuokraus
  2. Urheilumahdollisuus
  3. Sukellus
  4. Kalastus
  5. Snorklaus

Lapsille

  1. Leikkipaikka

Hotellin ominaisuudet

  1. Perheystävällisyys

Sijainti

Unnamed Rd, Toroni Beach, 63072, Toroni, Kreikka
Kohokohta
Toronin rannan sijainti
Tutustu hotellin erinomaiseen sijaintiin suoraan Toronin rannalla, joka tunnetaan kirkkaista vesistään ja hienosta sorastaan, ihanteellinen rentouttavaan merenrantalomaan.

Etäisyys majoituspaikasta Akti Toroni Boutique Hotel

Toroni:0.5 km

Toroni Castle:0.5 km

Old Water Mill:14.5 km

Folklore Museum Parthenonas:17.4 km

Skiathos Airport ‘Alexandros Papadiamantis’:95.8 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

Unnamed Rd, Toroni Beach, 63072, Toroni, Kreikka

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Akti Toroni Boutique Hotel

  • Onko majoituspaikassa Akti Toroni Boutique Hotel uima-allas?

    Kyllä, Akti Toroni Boutique Hotel tarjoaa 2 uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Akti Toroni Boutique Hotel?

    Ei, Akti Toroni Boutique Hotel ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa Akti Toroni Boutique Hotel pysäköintiä saatavilla?

    Kyllä, Akti Toroni Boutique Hotel tarjoaa Pysäköinti asiakkaille.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Akti Toroni Boutique Hotel on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Akti Toroni Boutique Hotel on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Akti Toroni Boutique Hotel sijaitsee?

    Akti Toroni Boutique Hotel sijaitsee osoitteessa Unnamed Rd, Toroni Beach, 63072, Toroni, Kreikka.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Toroni)

  • Studio Castro
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Suosittu valinta
    Poseidon Hotel Sea Resort
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Suosittu valinta
    Hotel Porto Koufo
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Suosittu valinta
    Porto Carras Meliton
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Saint George Hotel
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • El Capitan
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Suosittu valinta
    Asterias
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Sartivista Bed & Breakfast
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
  • Parea Kalamitsi
    Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat

Kohteet lähellä hotellia Akti Toroni Boutique Hotel