Rentoudu ulkona puutarhassa tai vieraiden käytössä olevalla aurinkoterassilla.
Majoitu vuonna 1906 rakennetussa rakennuksessa, jossa on tallella alkuperäisiä arkkitehtuurisia yksityiskohtia.
Majoituspaikassa ei ole vastaanottoa, joten ota yhteyttä majoittajaan sisäänkirjautumisohjeiden saamiseksi.
Kävelet Esbjerg rautatieasemalle noin kahdessa minuutissa.
Nauti majatalon yhteisissä tiloissa tarjolla olevasta ilmaisesta kahvista ja teestä.
Valmista aterioita vieraiden yhteiskäytössä olevassa keittiössä.
Käytössäsi on jaettu kylpyhuone, jossa on suihku ja kylpytakit.
Majoituspaikassa ei ole hissiä, joten ylempiin kerroksiin pääsee vain portaita pitkin.
Kodikas ja hyvällä paikalla sijaitseva urbaani majapaikka omatoimimatkailijoille.
Tämä majoituspaikka tarjoaa viihtyisän tukikohdan turisteille ja budjettitietoisille matkailijoille, jotka arvostavat toimivaa ja intiimiä tunnelmaa. Erinomainen sijainti lähellä juna- ja linja-autoasemia sekä hyvin varusteltu keittiö tarjoavat vieraille sekä hyvät liikenneyhteydet että mahdollisuuden valmistaa omat ateriat. Omistautunut isäntä varmistaa lämpimän ja henkilökohtaisen palvelun. Lisämukavuutta kaipaavien kannattaa pyytää huonetta, jossa on normaalikorkuiset katot, sillä joissakin huoneissa on viistot seinät.
Osa vieraista mainitsi: pienet huoneet, epävakaa internetyhteys, äänten kuuluminen huoneisiin.
Etäisyys majoituspaikasta Sweethome Guesthouse
Esbjerg Performing Arts Centre:0.4 km
Esbjerg Water Tower:0.5 km
Esbjerg:1 km
Fisheries And Maritime Museum:3.8 km
Billund Airport:53.5 km
Ei, Sweethome Guesthouse ei tarjoa uima-altaita.
Ei, Sweethome Guesthouse ei salli lemmikkieläimiä.
Ei, Sweethome Guesthouse ei tarjoa pysäköintiä.
Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Sweethome Guesthouse on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.
Sweethome Guesthouse sijaitsee osoitteessa Danmarksgade 13, 6700, Esbjerg, Tanska.
Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.