Aia tn 10-1A, Tallinna, 10111, Viro
alkaen37 €
Näytä hinnat 13 sivustolta
Katso hinnat
Hotel Bern by Rikas Hotels
Hotel Bern by Rikas Hotels
Hotel Bern by Rikas Hotels
Hotel Bern by Rikas Hotels
Hotel Bern by Rikas Hotels

Hyvä tietää

  • Erinomainen sijainti Tallinnan vanhassakaupungissa

    Hotelli sijaitsee Tallinnan vanhankaupungin sydämessä, tarjoten välittömän pääsyn historiallisiin nähtävyyksiin ja kulttuuritapahtumiin. Viru-portti on vain muutaman askeleen päässä.

  • Paikan päällä auton- ja polkupyöränvuokraus

    Tutustu Tallinnaan omaan tahtiisi kätevien auton- ja polkupyöränvuokrauspalveluiden avulla, jotka ovat saatavilla suoraan hotellista.

  • Sviitti omalla saunalla ja porealtaalla

    Hemmottele itseäsi tilavassa sviitissä, jossa on queen-size-vuode, oma sauna ja poreamme, tarjoten äärimmäistä rentoutumista ja ylellisyyttä.

  • Buffetaamiainen lämpimillä vaihtoehdoilla

    Aloita päiväsi buffetaamiaisella, joka tarjoaa monipuolisesti lämpimiä ja kylmiä vaihtoehtoja, kuten munia ja pekonia.

  • Perheystävälliset yhdistettävät huoneet

    Hotellissa on perheille sopivia huoneita, joissa on yhdistettävät ovet. Alle kuusivuotiaat lapset majoittuvat ilmaiseksi.

Tämä yhteenveto on tehty tekoälyn avulla, eikä se välttämättä ole aina täysin tarkka.

Vertaa samankaltaisiin majoituksiin

Valittu majoitus

alkaen37 €
Näytä hinnat 13 sivustolta
Katso hinnat

Vastaavia majoituksia

  • alkaen65 €
    Näytä hinnat 16 sivustolta
    Katso hinnat
  • alkaen55 €
    Näytä hinnat 17 sivustolta
    Katso hinnat
  • alkaen66 €
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    Katso hinnat
  • alkaen88 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    Katso hinnat
  • alkaen91 €
    Näytä hinnat 15 sivustolta
    Katso hinnat
  • alkaen40 €
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    Katso hinnat
  • Valitse päivät nähdäksesi tarkat hinnat
    Katso hinnat
  • alkaen79 €
    Näytä hinnat 14 sivustolta
    Katso hinnat
  • alkaen38 €
    Näytä hinnat 14 sivustolta
    Katso hinnat
  • alkaen152 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    Katso hinnat
  • alkaen81 €
    Näytä hinnat 14 sivustolta
    Katso hinnat
  • alkaen71 €
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    Katso hinnat

Hintatrendi

Perustuu trivagon sivustolla oleviin keskihintoihin viimeisten 30 päivän ajalta
187 €
95 €
0 €

Mon, 27.07.26

114 €

Tue, 28.07.26

116 €

Wed, 29.07.26

105 €

Thu, 30.07.26

107 €

Fri, 31.07.26

143 €

Sat, 01.08.26

120 €

Sun, 02.08.26

110 €

Mon, 03.08.26

110 €

Tue, 04.08.26

110 €

Wed, 05.08.26

114 €

Thu, 06.08.26

120 €

Fri, 07.08.26

109 €

Sat, 08.08.26

115 €

Sun, 09.08.26

174 €

Mon, 10.08.26

111 €

Tue, 11.08.26

105 €

Wed, 12.08.26

118 €

Thu, 13.08.26

121 €

Fri, 14.08.26

117 €

Sat, 15.08.26

117 €

Sun, 16.08.26

111 €

Mon, 17.08.26

161 €

Tue, 18.08.26

176 €

Wed, 19.08.26

180 €

Thu, 20.08.26

187 €

Fri, 21.08.26

179 €

Sat, 22.08.26

176 €

Sun, 23.08.26

181 €

Mon, 24.08.26

115 €

Tue, 25.08.26

110 €

Wed, 26.08.26

115 €

Thu, 27.08.26

115 €

Fri, 28.08.26

109 €

Sat, 29.08.26

108 €

Sun, 30.08.26

80 €

Mon, 31.08.26

78 €

Tue, 01.09.26

78 €

Wed, 02.09.26

78 €

Thu, 03.09.26

78 €

Fri, 04.09.26

110 €

Sat, 05.09.26

110 €

Sun, 06.09.26

78 €

Mon, 07.09.26

72 €

Tue, 08.09.26

78 €

Wed, 09.09.26

77 €

Thu, 10.09.26

79 €

Fri, 11.09.26

110 €

Sat, 12.09.26

108 €

Sun, 13.09.26

78 €

Mon, 14.09.26

76 €

Tue, 15.09.26

77 €

Wed, 16.09.26

77 €

Thu, 17.09.26

77 €

Fri, 18.09.26

109 €

Sat, 19.09.26

111 €

Sun, 20.09.26

78 €

Mon, 21.09.26

76 €

Tue, 22.09.26

76 €

Wed, 23.09.26

78 €

Thu, 24.09.26

77 €

Fri, 25.09.26

111 €

Sat, 26.09.26

108 €

Arvostelut

8,3
Erittäin hyvä
perustuu 10 704 arvioon suosituilla 
sivustoilla

Arvostelujen yhteenveto

Tekoälyn tekemä yhteenveto 900+ arvostelusta · Päivitetty viimeksi: 29 May 2026

Tämä hotelli on käytännöllinen ja mukava kaupunkikeskus, joka sopii erinomaisesti turisteille ja budjettimatkailijoille, jotka etsivät poikkeuksellista vastinetta rahalle. Hotellilla on erinomainen sijainti Tallinnan vanhankaupungin laidalla, josta on helppo kävelymatka tärkeimpiin nähtävyyksiin, kuten Viru-portille ja Raekoja platsille, ja josta on erinomaiset julkisen liikenteen yhteydet. Hotelli tarjoaa tilavissa huoneissa mukavat sängyt, jotka takaavat rauhallisen yöpymisen. Asiakkaat kehuvat jatkuvasti ystävällistä ja avuliasta henkilökuntaa, erityisesti vastaanottotiimiä, joka edistää merkittävästi positiivista kokemusta. Rauhallisempaa oleskelua varten asiakkaiden tulisi pyytää huonetta sisäpihan puolelta.

Saanut keskimääräistä paremmat arvosanat kohteessa Tallinna

Asiakasarvostelut

Loistava47%
Erittäin hyvä35%
Hyvä11%
Kohtalainen3%
Huono4%

Huippumukavuudet

  • Wi-Fi aulassa
  • Wi-Fi huoneessa
  • Ilmastointi

Kaikki mukavuudet

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

  1. Businesskeskus
  2. Hissi
  3. Tallelokero hotellissa
  4. Kokoustilat
  5. Savuttomia huoneita
  6. Tietokone internetillä
  7. Ympärivuorokautinen vastaanotto
  8. Myymälöitä paikan päällä
  9. Wi-Fi aulassa
  10. Autonvuokraus
  11. Ilmainen Wi-FI yleisissä tiloissa
  12. Matkatavarasäilytys

Esteettömyys

  1. Esteettömyys

Huoneen palvelut/mukavuudet

  1. Suihku
  2. Silitysvälineet
  3. Avattavat ikkunat
  4. Televisio
  5. Hiustenkuivaaja
  6. Lämmitys
  7. Vedenkeitin
  8. Ilmastointi
  9. Kirjoituspöytä
  10. Tallelokero huoneessa
  11. Kaapelitelevisio
  12. Wi-Fi (huone)

Sijainti

Aia tn 10-1A, Tallinna, 10111, Viro

Etäisyys majoituspaikasta Hotel Bern by Rikas Hotels

House Of The Blackheads:0.3 km

Tallinna:0.4 km

Pyhän Nikolaoksen Kirkko:0.6 km

Kurkkaa Keittiöön -Museo:0.7 km

Estonian Jewish Museum:0.8 km

Tallinn Baltic Station:0.9 km

Linnahall:0.9 km

Viron Eduskunta:0.9 km

Kadrioru staadion:1.8 km

Kadriorgin Palatsi:2.2 km

A. Le Coq Arena:2.2 km

Tallinnan Lentoasema:5.7 km

Tutustu lähistön nähtävyyksiin

Majoituspaikan tiedot

Aia tn 10-1A, Tallinna, 10111, Viro

Usein kysytyt kysymykset koskien majoituspaikkaa Hotel Bern by Rikas Hotels

  • Onko majoituspaikassa Hotel Bern by Rikas Hotels uima-allas?

    Ei, Hotel Bern by Rikas Hotels ei tarjoa uima-altaita.

  • Ovatko lemmikkieläimet sallittuja majoituspaikassa Hotel Bern by Rikas Hotels?

    Ei, Hotel Bern by Rikas Hotels ei salli lemmikkieläimiä.

  • Onko majoituspaikassa Hotel Bern by Rikas Hotels pysäköintiä saatavilla?

    Ei, Hotel Bern by Rikas Hotels ei tarjoa pysäköintiä.

  • Mihin aikaan majoituspaikassa Hotel Bern by Rikas Hotels on sisään- ja uloskirjautuminen?

    Sisäänkirjautuminen majoituspaikkaan Hotel Bern by Rikas Hotels on saatavilla klo lähtien. Uloskirjautuminen tapahtuu klo mennessä.

  • Missä Hotel Bern by Rikas Hotels sijaitsee?

    Hotel Bern by Rikas Hotels sijaitsee osoitteessa Aia tn 10-1A, 10111, Tallinna, Viro.

Varaussivustoilta saamamme hinnat ja saatavuus muuttuvat jatkuvasti. Tämä tarkoittaa sitä, että et välttämättä aina löydä varaussivustolta täsmälleen samaa tarjousta kuin trivagosta.

Yksi suosituimmista (Hotels, Tallinna)

  • 4 Tähtiluokitus
    Hotelli
    Nordic Hotel Forum
    9,2Loistava (12 715 arviota)
    Tallinna, 0.6 km kohteesta Keskusta
    alkaen81 €
    Näytä hinnat 14 sivustolta
    Katso hinnat
  • 4 Tähtiluokitus
    Hotelli
    Nunne Boutique Hotel
    9,6Loistava (3 750 arviota)
    Tallinna, 0.2 km kohteesta Keskusta
    alkaen69 €
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    Katso hinnat
  • 4 Tähtiluokitus
    Hotelli
    Kalev Spa Hotel & Waterpark
    8,4Erittäin hyvä (10 258 arviota)
    Tallinna, 0.5 km kohteesta Keskusta
    alkaen79 €
    Näytä hinnat 14 sivustolta
    Katso hinnat
  • Suosittu valinta
    3 Tähtiluokitus
    Hotelli
    Citybox Tallinn
    9,0Loistava (24 621 arviota)
    Tallinna, 0.8 km kohteesta Keskusta
    alkaen31 €
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    Katso hinnat
  • 4 Tähtiluokitus
    Hotelli
    Hotel Bern by Rikas Hotels
    8,3Erittäin hyvä (10 704 arviota)
    Tallinna, 0.4 km kohteesta Keskusta
    alkaen37 €
    Näytä hinnat 13 sivustolta
    Katso hinnat
  • 3 Tähtiluokitus
    Hotelli
    Pirita Beach Apartments & SPA
    7,7Hyvä (3 288 arviota)
    Tallinna, 6.2 km kohteesta Keskusta
    alkaen31 €
    Näytä hinnat 12 sivustolta
    Katso hinnat
  • Suosittu valinta
    4 Tähtiluokitus
    Hotelli
    Park Inn by Radisson Meriton Conference & Spa Hotel Tallinn
    8,1Erittäin hyvä (16 704 arviota)
    Tallinna, 0.8 km kohteesta Keskusta
    alkaen62 €
    Näytä hinnat 14 sivustolta
    Katso hinnat
  • 3 Tähtiluokitus
    Hotelli
    Metropol Hotel
    8,0Erittäin hyvä (11 386 arviota)
    Tallinna, 0.6 km kohteesta Keskusta
    alkaen36 €
    Näytä hinnat 14 sivustolta
    Katso hinnat
  • 3 Tähtiluokitus
    Hotelli
    Gotthard Residents
    7,7Hyvä (2 252 arviota)
    Tallinna, 0.5 km kohteesta Keskusta
    alkaen43 €
    Näytä hinnat 11 sivustolta
    Katso hinnat

Kohteet lähellä hotellia Hotel Bern by Rikas Hotels